רונן, העוזר האישי של סוכני הביטוח

אם אתה סוכן ביטוח אתה חייב את רונן! רונן הוא העוזר החדש שלך שמטפל עבורך בכל הפניות 24/7. בין אם לבצע סינון לפניות של לידים חדשים ושאילת כל השאלות הנדרשות או לסייע ללקוחות הקיימים שלך.
רונן יודע לעבוד עבורך גם באתר שלך, בוואטסאפ וטלגרם, מסנג’ר וס.מ.ס וישמח לספק ללקוחות שלך את התשובות לשאלותיהם בכל שעה ותמיד לעדכן אותך ישירות לוואטסאפ האישי שלך ולאימייל על כל פנייה כדי שתמיד תהיה מעודכן.

כמובן שתמיד תוכל לענות לפניות גם באופן אישי מהסמארטפון או מהמחשב אבל החיסכון בזמן על הפעולות החוזרות שלך והמענה המיידי ללקוחות מעלה את רמת שירות הלקוחות שלך לרמה אחרת!

רונן יודע לעדכן את הלקוחות שלך אוטומטית לפני מועד חידוש הפוליסה ולעשות קמפיינים אוטומטיים ואפסיילים ללקוחות הקיימים כמו גם פולואפים אוטומטיים ללידים הנכנסים כדי לוודא שיהפכו  להיות לקוחות!

רונן ישמח לעזור ללקוחות שלך לקבל את כל המידע הדרוש במקרים של תביעת ביטוח, יעזור במציאת שמאי ומוסך ואפילו יסביר ללקוח ב2 בלילה מה עליו לעשות מייד אחרי תאונה וכל זאת בזמן שאתה ישן. תזכורות אוטומטיות ואפשרות לחיבור של מספר נציגים למערכת הם יתרון גדול לסוכנות ביטוח בכל גודל.